Polski Związek Skata
Śląsk-Południe
Rok 2024
Rok 2023
Rok 2022
Rok 2021
Rok 2020
Rok 2019
Rok 2018
Rok 2017
Rok 2016
Rok 2015
Rok 2014
Rok 2013
Aktualności
1.5% podatku dla PZSkat
Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy 2024
Władze
Liga 2024
IMP 2024
DPP 2024
Olimpiada Skata Katowice 2024
Sędziowie
Komisja Dyscyplinarna
Okręgi
Członkowie
Regulaminy/druki
Terminarz
Statystyki
Sponsorzy
M.P.G. w Skata zmiany 2023
Kontakt
Linki
zarządzenie finansowe 2024
Rejs Lirica 2024
Aktualizacja: 2024-04-29
Menu
6-2024 GPO Śl-Pd
VI Grand Prix Okręgu Śl.-Południe 2024 - Puchar Starosty Rybnickiego
Organizator i data:
GKS DĄB Gaszowice / 13.04.2024r.
Kierownik turnieju:
Pielacz Marian
Sekretariat:
Huwer Alojzy
Sędzia:
Huwer Alojzy
m-ce
Nazwisko i Imię
Klub - sekcja
Punkty GPO
Razem
seria I
seria II
Miejsce
Z gry
Razem
pkt
w
pkt
w
pkt
w
1
Kostka Hubert
LKS Lyski
40
10
50
2 855
28
1 533
15
1 322
13
2
Pudło Krzysztof
RKS Rybnik Centrum
35
10
45
2 661
26
1 559
15
1 102
11
3
Armatys Józef
LKS Górki Śl.
30
10
40
2 645
22
1 395
10
1 250
12
4
Mucha Bronisław
WOK Skrzyszów
28
10
38
2 575
23
1 183
11
1 392
12
5
Jeszka Benedykt
niezrzeszony
28
10
38
2 538
21
896
8
1 642
13
6
Pielacz Wojciech
GKS DĄB Gaszowice
28
8
36
2 305
25
1 196
12
1 109
13
7
Juraszek Adam
S.C. STRAŻAK Głożyny
26
8
34
2 272
26
1 400
13
872
13
8
Grobelny Paweł
KSS MARCEL Radlin
26
8
34
2 246
17
1 166
8
1 080
9
9
Mandera Werner
KSS MARCEL Radlin
26
8
34
2 129
22
1 092
11
1 037
11
10
Starosta Bolesław
S.C. STRAŻAK Głożyny
24
8
32
2 100
23
967
11
1 133
12
11
Pielacz Marian
GKS DĄB Gaszowice
24
8
32
2 093
21
963
9
1 130
12
12
Gembalczyk Stanisław
LKS FORTECA Świerklany
24
8
32
2 072
15
1 091
9
981
6
13
Polok Franciszek
LKS FORTECA Świerklany
22
8
30
2 014
20
915
9
1 099
11
14
Skupiń Marek
Krojc Krzyżanowice
22
8
30
2 011
18
964
9
1 047
9
15
Duda Wiesław
niezrzeszony
22
8
30
2 008
19
616
8
1 392
11
16
Stisz Marian
KSS MARCEL Radlin
20
6
26
1 946
21
744
10
1 202
11
17
Lasota Wiesław
KSS MARCEL Radlin
20
6
26
1 925
14
1 047
8
878
6
18
Sobik Klaudiusz
LKS FORTECA Świerklany
20
6
26
1 911
28
959
13
952
15
19
Maziarczyk Władysław
S.C. STRAŻAK Głożyny
18
6
24
1 820
23
1 071
12
749
11
20
Górecki Krzysztof
ASY WISUS ŻORY
18
6
24
1 801
23
623
11
1 178
12
21
Kopiec Marian
S.C. HERKULES Rydułtowy
18
6
24
1 745
21
531
9
1 214
12
22
Wojaczek Grzegorz
LKS Lyski
16
6
22
1 729
18
995
11
734
7
23
Broża Rudolf
WOKiR Połomia
16
6
22
1 686
17
1 375
11
311
6
24
Daniluk Kazimierz
GKS DĄB Gaszowice
16
6
22
1 682
15
1 106
8
576
7
25
Wojaczek Antoni
LKS Lyski
14
6
20
1 595
18
606
10
989
8
26
Sylwender Bogumił
RKS Rybnik Centrum
14
6
20
1 593
20
860
9
733
11
27
Tchórz Henryk
niezrzeszony
14
6
20
1 593
17
947
10
646
7
28
Płaczek Henryk
niezrzeszony
12
6
18
1 564
16
631
8
933
8
29
Taczała Krzysztof
WOK Skrzyszów
12
6
18
1 563
19
763
10
800
9
30
Biernat Wiesław
GKS DĄB Gaszowice
12
6
18
1 537
21
1 432
14
105
7
31
Tomaszewski Bolesław
GKS DĄB Gaszowice
10
4
14
1 495
14
490
8
1 005
6
32
Kuszek Marek
GKS DĄB Gaszowice
10
4
14
1 482
16
1 086
9
396
7
33
Wochnik Lucjan
LKS Lyski
10
4
14
1 391
16
142
4
1 249
12
34
Uryga Lesław
WOK Skrzyszów
10
4
14
1 350
17
894
12
456
5
35
Zacha Stefan
RKS Rybnik Centrum
10
4
14
1 200
12
346
2
854
10
36
Przynicki Rajnard
LKS Górki Śl.
10
4
14
1 097
13
442
4
655
9
37
Nieroda Julian
S.C. HERKULES Rydułtowy
10
2
12
994
17
387
8
607
9
38
Cegiełka Józef
KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów
10
2
12
982
13
186
6
796
7